International Final Power & Speed
Kilpailu kahdessa vaiheesa. 1. vaiheessa ratkaisee virheet
ja aika. Toisessa vaiheesa, virheet muutetaan ajaksi
Two Phases, FEI Art. 274.5.5, 1m50/1m40
Sunday, October 24th 2010                                                 Class: S11

RESULT

RK
 
CNR
 
HORSE- breeding
sex\colour\born\sire x siredam\country born
RIDER
owner
 EUR
 
1st
Phase
2nd Phase
Time
126CARLOS V.H.P.Z - zang
Gelding\Bay\2002\Chellano Z x Voltaire\
Nicola PHILIPPAERTS (BEL)
Ludo Philippaerts Horse Trading bvba 
      
5700
 
 30.38 
24ALUNA - bwp
Mare\Chestnut\2000\Polydiktus van de Helle x Zeus\
Niels BRUYNSEELS (BEL)
Alois Schrick & Stoeterij van de Helle 
      
4500
 
 31.70 
393P-PILOT - kwpn
Gelding\Chestnut\1997\Epilot\
Wout-Jan VAN DER SCHANS (NED)
Winning Stables bv 
      
3500
 
 31.87 
486MOUSE - holst
Gelding\Chestnut\1998\Limbus x Grundyman\
Nina FAGERSTRöM (FIN)
Stephex Stables 
      
2500
 
 32.29 
5113VDL GROEP CANNELINA - holst
Mare\Grey\2000\Carthago x Sir Shostakovich\
Eric VAN DER VLEUTEN (NED)
Stoeterij Duysels' Hof 
      
1500
 
 32.63 
655FLICKA - holst
Mare\Bay\2002\Carabas x Landgraf I\
Henk VAN DE POL (NED)
N. van de Pol & T. Meyer 
      
1000
 
 34.82 
723CARACAS 70 - holst
Gelding\dBay\2002\Caretino x Calato\
Christian AHLMANN (GER)
Sportpferde Georg Ahlmann GmbH 
      
700
 
 35.28 
8111VALETTO JX - sdwa
Gelding\Grey\2002\Cevin Z x Giorgione\
Dave QUIGLEY (IRL)
Mr W. Twomey 
      
600
 
 35.75 
980LEOVILLE 2 - bavar
Stallion\blBay\2000\Landor S x Wettruf\
Philipp WEISHAUPT (GER)
Frank Ritter 
      
400
 
 37.41 
1095QUICK NICK 4 - holst
Stallion\Bay\2001\Quinar x Concerto II\
Jonella LIGRESTI (ITA)
Societa Laita SRL 
      
400
 
 40.58 
1118VADETTA VH METTENHOF - kwpn
Mare\Chestnut\2002\Orame x Ahorn\
Olivier PHILIPPAERTS (BEL)
Stoeterij Dorperheide, Ludo Philippaerts 
      
 
 
 40.81 
1273KONSTANTINOS KS - fwb
Stallion\Bay\1998\Königin's Sohn KS x Colombo\
Anna-Julia KONTIO (FIN)
Eeva-Liisa Penttilä 
      
 
 
 40.97 
13109CALIDUS VAN HET ASBORNVELD - bwp
Stallion\Bay\2002\Kannan x Feinschnitt I v d Richter\
Pius SCHWIZER (SUI)
Beat Burkhard & Pius Schwizer 
      
 
 
 41.27 
14120UNTOUCHABLE - kwpn
Mare\Bay\2001\Baloubet du Rouet x Sultan\
Leon THIJSSEN (NED)
Willy Wijnen & Stal Thijssen 
      
 
 
 42.78 
1536CHOPIN VAN HET MOLENEIND - bwp
Stallion\Bay\2002\Quick Star x Darco\
Edwina ALEXANDER (AUS)
Van Dijck-Theeuwes-Roshoeve 
      
 
 
 43.27 
1661GUT NEUENHOFS LEA - westf
Mare\Bay\2001\Lancer III x General II\
Marco KUTSCHER (GER)
Gestüt Gut Neuenhof 
      
 
 
 43.68 
1770NARVAL DE LA ROQUE - sf
Gelding\Grey\2001\Adelfos x Grand Veneur\
Ludo PHILIPPAERTS (BEL)
SARL Ecurie Michel Hecart 
      
 
 
 44.21 
1856GALIPPO 5 - hann
Gelding\Chestnut\2001\Giorgio x For Pleasure\
Lars NIEBERG (GER)
Lars Nieberg 
      
 
 
 44.64 
19106UCITTY - kwpn
Mare\Bay\2001\Nijinski x G.Ramiro Z\
Roberto CRISTOFOLETTI (ITA)
Roberto Cristofoletti 
      
 
 
 48.51 
2082LOBSTER 43 - oldbg
Gelding\Bay\1998\Landor S x Silvio I\
Sebastian NUMMINEN (FIN)
Cyril von Rettig 
      
 
 
 50.24 
2122CANTHO Z - zang
Gelding\Bay\2000\Cumano x Fidji du Fleury\
Rik HEMERYCK (BEL)
Benoit Swalens 
      
 
 
 55.05 
2269BILLY ANGELO - kwpn
Gelding\Chestnut\2003\Tangelo van de Zuuthoeve x Kroongraaf\
William FUNNELL (GBR)
Julie Slade 
      
 
 
 60.04 
2388NECTAR DU PLESSIS - sf
Gelding\dBay\2001\Carnute x Rosire\
Susana EPAILLARD (ESP)
Cria Caballar 
      
 
 
4.0036.77 
2454FIM FRAULEIN SMILLA 4 - hessen
Mare\Chestnut\1998\Fighting Alpha x Enrico\
Lotta-Riikka RINTAMäKI (FIN)
Tieto Ohjaus OY, Lotta's Horse 
      
 
 
4.0037.08 
2565HOOLIGAN DE ROSYL - sf
Stallion\Bay\1995\In Chala A x Bill de Varfeuil\
Daniel DEUSSER (GER)
Jacques Dubaille 
      
 
 
4.0038.05 
2632LINES 41 - westf
Gelding\Bay\2002\Larenco x Polydor\
Jessica KüRTEN (IRL)
Alois Schweckhorst 
      
 
 
4.0039.65 
2710BALOURADO - kwpn
Gelding\Grey\2000\Baloubet du Rouet x Corrado I\
Robert SMITH (GBR)
Robert Smith 
      
 
 
4.0039.67 
28117VDL GROEP QUINARA
Mare\Bay\2000\Quinar x Carthago\
Leopold VAN ASTEN (NED)
Stoeterij Duysel's Hof bv 
      
 
 
4.0039.72 
2964HIGH YUMMY - swb
Gelding\Bay\2002\New Balance x Sandro\
Alexander ZETTERMAN (SWE)
Aisling Zetterman 
      
 
 
4.0040.08 
3012BARDOT - swb
Mare\Bay\1999\Cortus x Cortez\
Satu LIUKKONEN (FIN)
Agneta Tegner 
      
 
 
4.0040.40 
3190NO NAME DE SIVA - sf
Stallion\Grey\2001\Cumano x Odin de la Cense\
Julien EPAILLARD (FRA)
Philippe Epaillard & Laurence Taja 
      
 
 
4.0040.88 
3234CATOKINA - holst
Mare\Grey\2002\Catoki x Capitol II\
Ville KULKAS (FIN)
KLX-Equestrian/Ville Kulkas 
      
 
 
7.0052.67 
333ALINA VAN DE KORNELISHOEVE - bwp
Mare\Bay\2000\Kannan x Heartbreaker\
Alessia MARIONI (ITA)
Alessia Marioni & Askoll S&J 
      
 
 
8.0038.54 
3445COSIGA - holst
Gelding\Bay\1995\Cantus\
Sandra BURMEISTER (FIN)
Sandra Burmeister 
      
 
 
8.0040.07 
358AUDI'S DELTA MOSSEL UPGRADER - kwpn
Stallion\Bay\2001\Heartbreaker x Burggraaf\
Vincent VOORN (NED)
Eric Berkhof Paarden bv 
      
 
 
8.0040.90 
3684MAJOR DE COQUERIE - sf
Stallion\Bay\2000\Ahorn x Jalisco B\
Kevin STAUT (FRA)
Raphael & Annick Dulin 
      
 
 
12.0038.24 
37104TORRERO - kwpn
Gelding\Chestnut\2000\Guidam x Nooitgedacht\
Tiit KIVISILD (EST)
Ltd Trooja Hobune 
      
 
 
ELM  
3750QUIDAM'S QUEBEC
Stallion\Bay\1995\Quidam de Revel x Capitol I\
Thomas VELIN (DEN)
Scanvet A/S 
      
 
 
ELM  
3977LACARDI
Gelding\Grey\2002\Ricardo Zaccardi x Lavallo\
Jenny KAINULAINEN (FIN)
Ann-Mari Kainulainen 
      
 
 
RET  
 21CANARIAS - oldbg
Gelding\Grey\1999\Calido x Landgraf I\
Jan Auen HAFSKJOLD (NOR)
Stall Hafskjold 
      
 
 
 
 89NIFRANE DE KREISKER - sf
Mare\Bay\2001\Carnute x Papillon Rouge\
Roger Yves BOST (FRA)
E.A.R.L. Rumel 
      
 
 
 
Sunday 24 October, 2010     10:14:38 Sport Computer Graphics (Lieveren, NED) / www.scg-nl.nl                            
Results by:
SPORT COMPUTER GRAPHICS

(c)SPORT COMPUTER GRAPHICS